Ogłoszenie

Dla nowych: Najpierw czytamy wymagania ^^. Później piszemy podaaanie :)

#1 2011-12-06 22:17:02

BlackMarlin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 23
Punktów :   

W pomaganiu sobie chodzi o.

Każdy gracz może pomóc koledze/koleżance w fam. Mówiąc pomóc chodzi mi tylko i wyłącznie o złoto a nie o jakieś przedmioty. Każdy członek Fam może pomóc koledze/koleżance dając mu od 50 do 500k max mam nadzieje ze to rozumiemy możemy dać 80k,55k jaką sumę chcemy tylko nie mniejszą od 50k i nie większą od 500k żeby za bardzo się nie spłukać z kasy ;]. Każdy gracz w fam może otrzymać od reszty maksymalnie 3kk i ani o 1 golda więcej. Osoby które pomógły nie oczekują że wróci do niego ta sama kwota np. mmate308k dał dla ProFire całe 1,5kk i nie oczekuje ze ProFire odda mu całą sume ale ma nadzieje ze poświeci dla niego chociaż 300k. Gracz który otrzymał pomoc stara się pomóc następnej osobie na liście którą będę uzupełniał co jakiś czas.



Teraz na liście jestem ja chciałbym abyście mi pomogli ulepszyć blu na +9 mam +8 ;]

Dodam jeszcze że każdy kto da kasę dla kolejnej osoby z listy pisze mi notkę z kwotą która przeznaczył.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simrowcy.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.esg.pun.pl www.shinobizone.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl